|
☰ Links
|
|
| ID | 135472 |
|---|---|
| Nombre | Saki Anekawa |
| Other Names | 姉川 咲 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Shinai Oma○ko Syndrome ~ Futon no Naka de o Neechan Sakyubasu ga Nandemo Shite Kureru ~ |
| Tipo de Medio | drama cd |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 149cm |
| Weight | 46kg |
| Bust | 99cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Saki Anekawa
Perfil
Anime girl Saki Anekawa is a character from Shinai Oma○ko Syndrome ~ Futon no Naka de o Neechan Sakyubasu ga Nandemo Shite Kureru ~ .
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Azul hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| graintime joined |

Facebook 