|
☰ Links
|
|
| ID | 136168 |
|---|---|
| Nombre | Mako Tachibana |
| Other Names | 立花マコ |
| Role | Personaje Secundario |
| Primary Assignment | Roppongi Sadistic Night |
| Tipo de Medio | mobile game |
| Expresado Por | Emi Hirayama, 平山笑美, ひらやま えみ |
| Etiquetas | tanned, gyaru, earrings, sunglasses, necklace, heels, midriff, skirt |
| Personalidad | |
| Birthday | April 1 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 165cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
| Blood Type | A |
| Age | 27 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mako Tachibana
Perfil
Anime girl Mako Tachibana is a character from Roppongi Sadistic Night.
They have been indexed as Femenino Adulto with Gris eyes and Rubio / Amarillo hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Gris | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
Elias rated Ichijouma Mankitsu Gurashi! ★★★★★
|
| shdow02 joined |
| Kishyy joined |
Elias faved Killed Again, Mr. Detective?
|

Facebook 
Elias rated
Elias faved