|
☰ Links
|
|
| ID | 137302 |
|---|---|
| Nombre | Miyuri Suou |
| Other Names | 周防 美由里 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Kyosei Shihai |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Ryouko Tezuka, 手塚りょうこ, てづか りょうこ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| School Year | 3 |
| Height | 162cm |
| Bust | 90cm |
| Cup Size | F |
| Waist | 59cm |
| Hips | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miyuri Suou
Perfil
Anime girl Miyuri Suou is a character from Kyosei Shihai.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Rubio / Amarillo hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
69
69
52
Facebook 
Kyosei Shihai