Ayaka Kimoto appears in Tsumayouji ~ Boku wa Hitozuma Kanrinin ~ as a sin clasificar character with hasta los hombros púrpura hair and púrpura eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 1405 |
|---|---|
| Nombre | Ayaka Kimoto |
| Other Names | 木元 綾香(きもと あやか) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Tsumayouji ~ Boku wa Hitozuma Kanrinin ~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | glasses, bun, suit, lipstick |
| Personalidad | |
| Height | 168cm |
| Weight | 52kg |
| Bust | 88cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ayaka Kimoto
Perfil
Ayaka Kimoto is a character from Tsumayouji ~ Boku wa Hitozuma Kanrinin ~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Púrpura eyes and Púrpura hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Tsumayouji ~ Boku wa Hitozuma Kanrinin ~