Rinka Mochizuki is a sin clasificar character from Koi-iro Chu Lips known for cadera / pasado de cadera marrón hair and verde eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 142 |
|---|---|
| Nombre | Rinka Mochizuki |
| Other Names | 望月 凛果(もちづき りんか) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Koi-iro Chu Lips |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Kei Mizusawa, 瑞沢渓, みずさわ けい |
| Etiquetas | twintails, hair intakes, school uniform, ribbon |
| Personalidad | |
| Role | Iincho |
| Height | 160cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 80cm |
| Birthday | July 11 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rinka Mochizuki
Perfil
Rinka Mochizuki is a character from Koi-iro Chu Lips.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Verde eyes and Marrón hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| johnphillipelliott joined |
ra2i3l faved The Strongest Job Is Apparently Not a Hero or a Sage, but an Appraiser (Provisional)!
|

Facebook 
Koi-iro Chu Lips
ra2i3l faved