|
☰ Links
|
|
| ID | 144404 |
|---|---|
| Nombre | Ichika Itsukino |
| Other Names | 斎野 一花 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | DeepOne -Ryoukai Shinpan- |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 158cm |
| Weight | 50kg |
| Birthday | May 24 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Blood Type | O |
| Bust | 95cm |
| Waist | 63cm |
| Hips | 86cm |
| Cup Size | H |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ichika Itsukino
Perfil
Anime girl Ichika Itsukino is a character from DeepOne -Ryoukai Shinpan-.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Amarillo eyes and Rosa hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Haruat25i00 joined |
SK071 rated Slayers ★★★★★
|
3
12
11
52
Facebook 
DeepOne -Ryoukai Shinpan-
SK071 rated