|
☰ Links
|
|
| ID | 144458 |
|---|---|
| Nombre | Felaris Grimlight |
| Other Names | フェラリス・グリムライト |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Bunny Gakuen! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yoshie Saitou, , さいとう よしえ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 160cm |
| Bust | 125cm |
| Waist | 58cm |
| Hips | 91cm |
| Cup Size | S |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Felaris Grimlight
Perfil
Anime girl Felaris Grimlight is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Bunny Gakuen!.
They have been indexed as Femenino Adulto with Púrpura eyes and Púrpura hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SilverWolfKing rated Code Geass: Lelouch of the Rebellion ★★★★
|

Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Bunny Gakuen!
SilverWolfKing rated