|
☰ Links
|
|
| ID | 147 |
|---|---|
| Nombre | Megumi Sudou |
| Other Names | 須藤 恵(すどう めぐみ) |
| Role | Personaje Secundario |
| Primary Assignment | Tsukushite Ageruno! ~Datte Onii-chan no Oyome-san ni Naritaindamon~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | ahoge, bow, school uniform, side ponytail |
| Personalidad | |
| Height | 152cm |
| Bust | 77cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 83cm |
| Birthday | June 16 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Megumi Sudou
Perfil
Anime girl Megumi Sudou is a character from Tsukushite Ageruno! ~Datte Onii-chan no Oyome-san ni Naritaindamon~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Amarillo eyes and Marrón hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | (Rojo) |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
Elias rated MAO ★★★★★
|
Elias faved Kusunoki's Garden of Gods
|
| Haruat25i00 joined |


Facebook 
Tsukushite Ageruno! ~Datte Onii-chan no Oyome-san ni Naritaindamon~
Elias rated
Elias faved