Yuki Unahara is a personaje principal character from Run. Eve. Run known for cadera / pasado de cadera rubio / amarillo hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 14757 |
|---|---|
| Nombre | Yuki Unahara |
| Other Names | 宇奈原 由紀 (うなはら ゆき) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Run. Eve. Run |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | ahoge, plaid, stockings, school uniform |
| Personalidad | |
| Birthday | December 24 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 145cm |
| Weight | 39kg |
| Personality | Honest |
| Bust | 85cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuki Unahara
Perfil
Yuki Unahara is a character from Run. Eve. Run.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Rubio / Amarillo hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Mohameda41imal joined |
| ShanLing joined |

Facebook 
Run. Eve. Run