|
☰ Links
|
|
| ID | 148147 |
|---|---|
| Nombre | Suzume Azumino |
| Other Names | 安曇野 鈴芽 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Aibeya 3 |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 160cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 62cm |
| Hips | 98cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Suzume Azumino
Perfil
Anime girl Suzume Azumino is a character from Aibeya 3.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Borgoña hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Borgoña | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
Elias rated I Want to End This Love Game ★★★★★
|
Elias faved The Daily Life of a Single 29-Year-Old Adventurer
|

Facebook 
Aibeya 3
Elias rated
Elias faved