|
☰ Links
|
|
| ID | 19022 |
|---|---|
| Nombre | Sayuka Kouenji |
| Other Names | 高円寺 沙由香 (こうえんじ さゆか) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Beat Angel Escalayer |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Hiroko Taguchi, 田口宏子, たぐち ひろこ |
| Etiquetas | school uniform, glasses, knee highs, hair ribbons |
| Personalidad | |
| Height | 165cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sayuka Kouenji
Perfil
Anime girl Sayuka Kouenji is a character from Beat Angel Escalayer.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Marrón hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
Elias rated I Want to End This Love Game ★★★★★
|
Elias faved The Daily Life of a Single 29-Year-Old Adventurer
|
2
1
Facebook 
Beat Angel Escalayer
Elias rated
Elias faved