Nonomi Serimiya is a character from Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei featuring cadera / pasado de cadera azul hair and verde eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 20481 |
|---|---|
| Nombre | Nonomi Serimiya |
| Other Names | 芹宮 ののみ (せりみや ののみ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Risa Yukino, 雪野梨沙, ゆきの りさ |
| Etiquetas | plaid, frills, vest, bow, school uniform, ponytail, hair ribbon, curly hair, cheek curls, hair intakes, drillhair |
| Personalidad | |
| Height | 163cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 86cm |
| Role | Student council president |
| Club | Fencing |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nonomi Serimiya
Perfil
Nonomi Serimiya is a character from Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Verde eyes and Azul hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei