Setsuka Mogami is a character from Musuko no Yome wa Ore no Mono featuring al pecho rojo hair and verde eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 21906 |
|---|---|
| Nombre | Setsuka Mogami |
| Other Names | 最上 雪花 (もがみ せつか) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Musuko no Yome wa Ore no Mono |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yokote Kumiko, 横手 久美子, |
| Etiquetas | glasses, hair intakes |
| Personalidad | |
| Height | 168cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Setsuka Mogami
Perfil
Setsuka Mogami is a character from Musuko no Yome wa Ore no Mono.
They have been indexed as Femenino Adulto with Verde eyes and Rojo hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Rojo | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
19
14
Facebook 
Musuko no Yome wa Ore no Mono