Momoka Fujiwara appears in Eroge! ~H mo Game mo Kaihatsu Zanmai~ as a sin clasificar character with hasta la cintura rubio / amarillo hair and púrpura eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 21947 |
|---|---|
| Nombre | Momoka Fujiwara |
| Other Names | 藤原 桃花, ふじわら ももか |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Eroge! ~H mo Game mo Kaihatsu Zanmai~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Sahomi Koyama, 小山 さほみ, こやま さほみ |
| Etiquetas | necklace, flower, frills, bow, dress, chibi |
| Personalidad | |
| Height | 155cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Momoka Fujiwara
Perfil
Momoka Fujiwara is a character from Eroge! ~H mo Game mo Kaihatsu Zanmai~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Rubio / Amarillo hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| sheedy joined |
| Somniscope joined |

Facebook 
Eroge! ~H mo Game mo Kaihatsu Zanmai~
Eroge! H mo Game mo Kaihatsu Zanmai