|
☰ Links
|
|
| ID | 25101 |
|---|---|
| Nombre | Mika Hiiragi |
| Other Names | 柊 美佳 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | 110 ~Sanfujinka Shikeishuu Byouin Jack~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Nao Yukura, 由倉奈於, ゆくら なお |
| Etiquetas | hairclip, dress |
| Personalidad | |
| Age | 33 |
| Height | 161cm |
| Bust | 101cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mika Hiiragi
Perfil
Anime girl Mika Hiiragi is a character from 110 ~Sanfujinka Shikeishuu Byouin Jack~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Marrón eyes and Púrpura hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SilverWolfKing rated The Testament of Sister New Devil BURST ★★
|
4
4
Facebook 
110 ~Sanfujinka Shikeishuu Byouin Jack~
SilverWolfKing rated