One of the notable characters from 110 ~Sanfujinka Shikeishuu Byouin Jack~, Aya Kudou is recognized for al pecho rojo hair and naranja eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 25102 |
|---|---|
| Nombre | Aya Kudou |
| Other Names | 工藤 綾 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | 110 ~Sanfujinka Shikeishuu Byouin Jack~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yuri Himuro, 氷室 百合, ひむろ ゆり |
| Etiquetas | glasses, suit |
| Personalidad | |
| Age | 27 |
| Height | 161cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aya Kudou
Perfil
Aya Kudou is a character from 110 ~Sanfujinka Shikeishuu Byouin Jack~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Naranja eyes and Rojo hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Naranja | |
| Color de Cabello | Rojo | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| wgiybat joined |
Elias faved Seven Senses of the Reunion
|
| Alxdna joined |
4
4
Facebook 
110 ~Sanfujinka Shikeishuu Byouin Jack~
Elias faved