Kuu Aimi appears in Happy Factory as a personaje principal character with al pecho marrón hair and amarillo eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 26784 |
|---|---|
| Nombre | Kuu Aimi |
| Other Names | 愛未 九有 (あいみ くう) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Happy Factory |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | bow, star, school uniform, hairclip, stockings, belt |
| Personalidad | |
| Height | 151cm |
| Weight | 40kg |
| Bust | 75kg |
| Waist | 51cm |
| Hip | 79cm |
| Blood Type | B |
| Likes | Money, seesaw, meat |
| Dislikes | Boars, space |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kuu Aimi
Perfil
Kuu Aimi is a character from Happy Factory.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Amarillo eyes and Marrón hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Gotziya joined |

Facebook 
Happy Factory