|
☰ Links
|
|
| ID | 30461 |
|---|---|
| Nombre | Yuuko Mochizuki |
| Other Names | 望月 夕子 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Virtua Call Chronicle |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Akari Tomiyama, 富山あかり, とみやま あかり |
| Etiquetas | hair intakes, ahoge |
| Personalidad | |
| Blood Type | A |
| Bust | 92cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuuko Mochizuki
Perfil
Anime girl Yuuko Mochizuki is a character from Virtua Call Chronicle.
They have been indexed as Femenino Adulto with Púrpura eyes and Marrón hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Virtua Call Chronicle