Sui is a character from Niji wo Mitsuketara Oshiete featuring cadera / pasado de cadera azul hair and rojo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 376 |
|---|---|
| Nombre | Sui |
| Other Names | スイ |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Niji wo Mitsuketara Oshiete |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yuuko Maekawa, 前川優子, まえかわ ゆうこ |
| Etiquetas | hair ribbons, dress |
| Personalidad | |
| Height | 154cm |
| Weight | 44kg |
| Bust | 82cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 79cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sui
Perfil
Sui is a character from Niji wo Mitsuketara Oshiete.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rojo eyes and Azul hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Niji wo Mitsuketara Oshiete