|
☰ Links
|
|
| ID | 39203 |
|---|---|
| Nombre | Yachiyo Sawaguchi |
| Other Names | 沢口 やちよ (さわぐち やちよ) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Madonna ~Kanjuku Body Collection~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Mitsu Takashiro, 高城みつ, たかしろ みつ |
| Etiquetas | turtleneck, dress, ponytail, blunt bangs, hime cut, glasses |
| Personalidad | |
| Bust | 93cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
1 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yachiyo Sawaguchi
Perfil
Anime girl Yachiyo Sawaguchi is a character from Madonna ~Kanjuku Body Collection~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Gris eyes and Negro hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Gris | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
4
3
Facebook 
Madonna ~Kanjuku Body Collection~