|
☰ Links
|
|
| ID | 46566 |
|---|---|
| Nombre | Makoto Tsujidou |
| Other Names | 辻堂 真琴 , つじどう まこと |
| Role | Personaje Secundario |
| Primary Assignment | Tsujidou-san no Jun'ai Road |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yuu Asakawa, 浅川悠, あさかわ ゆう |
| Etiquetas | bandana, apron, mother |
| Personalidad | |
| Birthday | February 14 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 162cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Makoto Tsujidou
Perfil
Anime girl Makoto Tsujidou is a character from Tsujidou-san no Jun'ai Road.
They have been indexed as Femenino Adulto with Azul eyes and Gris hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Gris | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones | Relations Graph
Mother of Ai Tsujidou
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| rubyRoo joined |
Natsumimi rated Aria the Scarlet Ammo ★★★★★
|

Facebook 
Tsujidou-san no Jun'ai Road
Natsumimi rated