Yukari Haba is a personaje principal character from Dai Ni Ongakushitsu e Youkoso!! known for al pecho gris hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 50002 |
|---|---|
| Nombre | Yukari Haba |
| Other Names | 羽場 結花梨 (はば ゆかり) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Dai Ni Ongakushitsu e Youkoso!! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yukiko Takaguchi, 高口幸子, たかぐち ゆきこ |
| Etiquetas | school uniform, tie, hairclip, braid, hair tube, stockings, glasses |
| Personalidad | |
| Height | 164cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yukari Haba
Perfil
Yukari Haba is a character from Dai Ni Ongakushitsu e Youkoso!!.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Gris hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Gris | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Dai Ni Ongakushitsu e Youkoso!!