|
☰ Links
|
|
| ID | 50145 |
|---|---|
| Nombre | Komoe Ikaruga |
| Other Names | 斑鳩 小萠 (いかるが こもえ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Bradyon Veda |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Kei Mizusawa, 瑞沢渓, みずさわ けい |
| Etiquetas | ponytail, mechsuit |
| Personalidad | |
| Height | 162cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 66cm |
| Hip | 75cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Komoe Ikaruga
Perfil
Anime girl Komoe Ikaruga is a character from Bradyon Veda.
They have been indexed as Femenino Adulto with Azul eyes and Rosa hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Bradyon Veda