Akiko Nishii is a character from Amae Haha Nozomi featuring al pecho borgoña hair and verde eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 52277 |
|---|---|
| Nombre | Akiko Nishii |
| Other Names | 仁志井 明子 (にしい あきこ) |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Amae Haha Nozomi |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Noriko Fujimoto, 藤本教子, ふじもと のりこ |
| Etiquetas | bun, shorts, shirt |
| Personalidad | |
| Height | 167cm |
| Weight | 55kg |
| Bust | 102cm |
| Waist | 62cm |
| Hips | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akiko Nishii
Perfil
Akiko Nishii is a character from Amae Haha Nozomi.
They have been indexed as Femenino Adulto with Verde eyes and Borgoña hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Borgoña | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Dango joined |
| Jariana joined |
3
39
31
66
Facebook 
Amae Haha Nozomi