Sera Mitra Airun is a character from Nuki Doki! ~Tenshi to Akuma no Sakusei Battle~ featuring al cuello rubio / amarillo hair and verde eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 53653 |
|---|---|
| Nombre | Sera Mitra Airun |
| Other Names | セラ・ミトラ・アイルン |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Nuki Doki! ~Tenshi to Akuma no Sakusei Battle~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Buntarou Ichigoyama, 苺山文太郎, |
| Etiquetas | angel, wings, halo, dress, boots |
| Personalidad | |
| Height | 152cm |
| Weight | 42kg |
| Bust | 84cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sera Mitra Airun
Perfil
Sera Mitra Airun is a character from Nuki Doki! ~Tenshi to Akuma no Sakusei Battle~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Verde eyes and Rubio / Amarillo hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
Frases | View All
“ Looks like we'll have to settle things with 1 of my "Angel Juchu", won't we ”
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| UPALL joined |
| IDK_ joined |
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|
| Luna_Bakugo joined |
| MrOtaku26 joined |
20
18
Facebook 
Nuki Doki! ~Tenshi to Akuma no Sakusei Battle~
Luna_Bakugo faved