Ren Ibuki appears in Zettai Junshu ☆ Kozukuri Kyokashou Paradise!! ~Aa, Subarashiki Harama Sekai~ as a personaje principal character with al pecho rosa hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 56260 |
|---|---|
| Nombre | Ren Ibuki |
| Other Names | 伊吹 恋 (いぶき れん) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Zettai Junshu ☆ Kozukuri Kyokashou Paradise!! ~Aa, Subarashiki Harama Sekai~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Akane Sanada, 眞田朱音, さなだ あかね |
| Etiquetas | chibi, hair ribbons, plaid, stockings, school uniform, hairclip |
| Personalidad | |
| Birthday | May 1 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Height | 157cm |
| Bust | 94cm |
| Cup Size | G |
| Waist | 58cm |
| Hips | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ren Ibuki
Perfil
Ren Ibuki is a character from Zettai Junshu ☆ Kozukuri Kyokashou Paradise!! ~Aa, Subarashiki Harama Sekai~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Rosa hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Brotei joined |
3
15 
Facebook 
Zettai Junshu ☆ Kozukuri Kyokashou Paradise!! ~Aa, Subarashiki Harama Sekai~