Ayaka Nanahara is a character from I'm Asking for More Sisters featuring cadera / pasado de cadera púrpura hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 56322 |
|---|---|
| Nombre | Ayaka Nanahara |
| Other Names | 七々原 彩花 (ななはら あやか) |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | I'm Asking for More Sisters |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Ringo Aoba, 青葉りんご, あおば りんご |
| Etiquetas | tights, hairclip, star, hair ribbon |
| Personalidad | |
| Birthday | November 10 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Blood Type | AB |
| Height | 160cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
1 Character of the Month nominations |
|
Ayaka Nanahara
Perfil
Ayaka Nanahara is a character from I'm Asking for More Sisters.
They have been indexed as Femenino Adulto with Azul eyes and Púrpura hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| aaron18 joined |
| Felfel1210 joined |
| black_silence123 joined |
| LordOfFrenziedFlame joined |

Facebook 
I'm Asking for More Sisters