☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 59660 |
|---|---|
| Nombre | Touko Yoshii |
| Other Names | 吉井 灯子 (よしい とうこ) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Miya Serizono, 芹園みや, せりぞの みや |
| Etiquetas | hair intakes, ponytail, collar |
| Personalidad | |
| Birthday | January 27 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 162cm |
| Bust | 94cm |
| Cup Size | G |
| Waist | 60cm |
| Hips | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Touko Yoshii
Perfil
Anime girl Touko Yoshii is a character from Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Púrpura eyes and Rojo hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Rojo | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Árbol de familia
Most liked six word reviews
Tribute
1 given by SilverWolfKing 10 hour(s) 4 minute(s) 16 second(s) ago
Kawaii or NOT?!
| Tarnhauser joined |
| Buff joined |
| scijvmas joined |
| FR0STY joined |
nath256 rated Naruto Shippuden ★★★★
|
2
77
87
Facebook 

Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~
nath256 rated