One of the notable characters from 3 People! ~Happy Wedding in Livingroom~, Suzume Mibuno is recognized for al pecho púrpura hair and rojo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 61510 |
|---|---|
| Nombre | Suzume Mibuno |
| Other Names | 壬生野 鈴芽 (みぶの すずめ) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | 3 People! ~Happy Wedding in Livingroom~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Kanari Kanzaki, カンザキカナリ, かんざきかなり |
| Etiquetas | hair ribbon, kimono, food, stockings |
| Personalidad | |
| Birthday | April 23 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Height | 157cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Suzume Mibuno
Perfil
Suzume Mibuno is a character from 3 People! ~Happy Wedding in Livingroom~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rojo eyes and Púrpura hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
3 People! ~Happy Wedding in Livingroom~