|
☰ Links
|
|
| ID | 62499 |
|---|---|
| Nombre | Shizuha Miyakouji |
| Other Names | 宮小路 静葉 (みやこうじ しずは) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Eyes Burn with Lust 3 ~Training of Brainwashing Eyes~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Sahomi Koyama, 小山 さほみ, こやま さほみ |
| Etiquetas | socks, school uniform, bow, curly hair |
| Personalidad | |
| Height | 158cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shizuha Miyakouji
Perfil
Anime girl Shizuha Miyakouji is a character from Eyes Burn with Lust 3 ~Training of Brainwashing Eyes~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Rubio / Amarillo hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|

Facebook 
Hitomi no Rakuin (Series)
Eyes Burn with Lust 3 ~Training of Brainwashing Eyes~
Showofreader rated