|
☰ Links
|
|
| ID | 66548 |
|---|---|
| Nombre | Shinobu Shinomiya |
| Other Names | 篠宮 忍 (しのみや しのぶ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Love Manual |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Megumi Hikawa, 氷川めぐみ, ひかわ めぐみ |
| Etiquetas | school uniform, hairband |
| Personalidad | |
| Height | 165cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 80cm |
| Blood Type | B |
| Bust | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shinobu Shinomiya
Perfil
Anime girl Shinobu Shinomiya is a character from Love Manual.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Marrón eyes and Azul hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Love Manual