Anime girl Rachel Halfling is a adolescente with cadera / pasado de cadera length blanco hair and turquesa eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 70686 |
|---|---|
| Nombre | Rachel Halfling |
| Other Names | レイチェル・ハーフリング (Reicheru Hafuringu) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | 3Ping Lovers! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Kaori Nonaka, 野中カオリ, のなか かおり |
| Etiquetas | stockings, staff, witch, hat, dress, cape, garter belt, gloves |
| Personalidad | |
| Height | 158cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rachel Halfling
Perfil
Anime girl Rachel Halfling is a character from 3Ping Lovers!.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Turquesa eyes and Blanco hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Turquesa | |
| Color de Cabello | Blanco | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Rexdts joined |
| anlessparky joined |
50
21
Facebook 
3Ping Lovers!