|
☰ Links
|
|
| ID | 71043 |
|---|---|
| Nombre | Kana Shiratori |
| Other Names | 白鳥 加奈 (しらとり かな) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Ojou-sama wa Katai no ga Osuki! ~Shinsei Naru Joshi Ryou Nikki~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Maya Suzuya, 鈴谷 まや, すずや まや |
| Etiquetas | school uniform, hair ribbon |
| Personalidad | |
| Height | 163cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kana Shiratori
Perfil
Anime girl Kana Shiratori is a character from Ojou-sama wa Katai no ga Osuki! ~Shinsei Naru Joshi Ryou Nikki~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Rubio / Amarillo hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Fernando8 joined |

Facebook 
Ojou-sama wa Katai no ga Osuki! ~Shinsei Naru Joshi Ryou Nikki~