Anime girl Tsubasa Nabekane is a adolescente with cadera / pasado de cadera length blanco hair and marrón eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 71801 |
|---|---|
| Nombre | Tsubasa Nabekane |
| Other Names | 辺銀 つばさ (なべかね つばさ) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Kanojo ga Ore ni Kureta Mono. Ore ga Kanojo ni Ageru Mono. ~KISS My Darling:Mecha-con case3~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yayoi Hayase, 早瀬 弥生, はやせ やよい |
| Etiquetas | labcoat, hairclip, knee highs, school uniform, chibi |
| Personalidad | |
| Height | 150cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tsubasa Nabekane
Perfil
Anime girl Tsubasa Nabekane is a character from Kanojo ga Ore ni Kureta Mono. Ore ga Kanojo ni Ageru Mono. ~KISS My Darling:Mecha-con case3~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Marrón eyes and Blanco hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Blanco | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Kanojo ga Ore ni Kureta Mono. Ore ga Kanojo ni Ageru Mono. ~KISS My Darling:Mecha-con case3~