One of the notable characters from Starlight ☆ Idol -Colorful Top Stage!-, Mana Yomikawa is recognized for hasta los hombros rubio / amarillo hair and marrón eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 71811 |
|---|---|
| Nombre | Mana Yomikawa |
| Other Names | 黄泉川 愛奈 (よみかわ まな) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Starlight ☆ Idol -Colorful Top Stage!- |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yumiko Nishino, 西野ゆみこ, にしの ゆみこ |
| Etiquetas | twintails, hair ribbons, chibi |
| Personalidad | |
| Height | 152cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mana Yomikawa
Perfil
Mana Yomikawa is a character from Starlight ☆ Idol -Colorful Top Stage!-.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Marrón eyes and Rubio / Amarillo hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| NovaStar joined |
9 
Facebook 
Starlight ☆ Idol -Colorful Top Stage!-