|
☰ Links
|
|
| ID | 72058 |
|---|---|
| Nombre | Shiho Ouma |
| Other Names | 逢間 志保 (おうま しほ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?'' |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | stockings, plaid, school uniform, bow, school crest, hairband |
| Personalidad | |
| Height | 159cm |
| Weight | 54kg |
| Bust | 89cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 90cm |
| Role | Iincho |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shiho Ouma
Perfil
Anime girl Shiho Ouma is a character from Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?''.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Azul hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
AndrewsAVATAR rated Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem ★★★★
|

Facebook 
Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?''
AndrewsAVATAR rated