☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 72060 |
|---|---|
| Nombre | Ayako Minamoto |
| Other Names | 源 彩子 (みなもと あやこ), 蕪木徹子 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | S*x Teacher Tsuyoshi ~Junjou Otome ga Nurashichau Himitsu no Seikan Jugyou~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | necklace, tie, suit, tights, bun, belt, skirt, teacher |
| Personalidad | |
| Height | 165cm |
| Weight | 50kg |
| Age | 30 |
| Bust | 103cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 93cm |
| Role | Headmaster |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ayako Minamoto
Perfil
Anime girl Ayako Minamoto is a character from S*x Teacher Tsuyoshi ~Junjou Otome ga Nurashichau Himitsu no Seikan Jugyou~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Azul eyes and Púrpura hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Árbol de familia
Most liked six word reviews
Tribute
1 given by ExHaseo 6 day(s) ago
Kawaii or NOT?!
| sjsu joined |
4 
Facebook 

S*x Teacher Tsuyoshi ~Junjou Otome ga Nurashichau Himitsu no Seikan Jugyou~