Natsuki Shiotani is a sin clasificar character from S*x Teacher Tsuyoshi ~Junjou Otome ga Nurashichau Himitsu no Seikan Jugyou~ known for hasta los hombros azul hair and púrpura eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 72064 |
|---|---|
| Nombre | Natsuki Shiotani |
| Other Names | 汐谷 夏希 (しおたに なつき) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | S*x Teacher Tsuyoshi ~Junjou Otome ga Nurashichau Himitsu no Seikan Jugyou~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Kaori Nonaka, 野中カオリ, のなか かおり |
| Etiquetas | school uniform, bow, ponytail, shorts, socks, sneakers |
| Personalidad | |
| Height | 160cm |
| Weight | 45kg |
| Bust | 86cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Natsuki Shiotani
Perfil
Natsuki Shiotani is a character from S*x Teacher Tsuyoshi ~Junjou Otome ga Nurashichau Himitsu no Seikan Jugyou~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Azul hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Valen272 joined |

Facebook 
S*x Teacher Tsuyoshi ~Junjou Otome ga Nurashichau Himitsu no Seikan Jugyou~