Mizuki Hiki is a character from Hitoyume -Autumnal Equinox Story- featuring al pecho marrón hair and verde eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 723 |
|---|---|
| Nombre | Mizuki Hiki |
| Other Names | 比企 瑞樹, ひき みずく |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Hitoyume -Autumnal Equinox Story- |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Miya Hanaki, 華木ミヤ, はなき みや |
| Etiquetas | tie, braid, braids, hair ribbon, cheek curls, school uniform |
| Personalidad | |
| Height | 160cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mizuki Hiki
Perfil
Mizuki Hiki is a character from Hitoyume -Autumnal Equinox Story-.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Verde eyes and Marrón hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| jabiluru joined |

Facebook 
Hitoyume -Autumnal Equinox Story-