|
☰ Links
|
|
| ID | 72365 |
|---|---|
| Nombre | Marielle Clemens |
| Other Names | マリエル・クレメンス |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Closed Game |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | glasses, hairband, neckerchief, bikini, stockings, cleavage cutout |
| Personalidad | |
| Height | 160cm |
| Weight | 47kg |
| Bust | 83cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 82cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Marielle Clemens
Perfil
Anime girl Marielle Clemens is a character from Closed Game.
They have been indexed as Femenino Adulto with Rosa eyes and Blanco hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rosa | |
| Color de Cabello | Blanco | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Kisaku-tachi
|
4
3
Facebook 
Closed Game
SKyongmania faved