|
☰ Links
|
|
| ID | 73968 |
|---|---|
| Nombre | Aika Yuzuno |
| Other Names | 柚野 愛花 (ゆずの あいか) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Oh!! Micro-Man |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Koto Nanno, 南乃こと, なんの こと |
| Etiquetas | school uniform |
| Personalidad | |
| Birthday | March 2 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 156cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aika Yuzuno
Perfil
Anime girl Aika Yuzuno is a character from Oh!! Micro-Man.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rojo eyes and Verde hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Verde | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Marine A Go-Go
|

Facebook 
Oh!! Micro-Man
SKyongmania faved