|
☰ Links
|
|
| ID | 74728 |
|---|---|
| Nombre | Chloe Calvados |
| Other Names | クロエ・カルバドス |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Oh Yuusha yo, Itte Shimau to wa Nasakenai! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yuka Nishiguchi, 西口 有香, にしぐち ゆか |
| Etiquetas | opera gloves, dress, detached sleeves, hat, cross, glasses, stockings, boots, mage |
| Personalidad | |
| Height | 155cm |
| Bust | 101cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chloe Calvados
Perfil
Anime girl Chloe Calvados is a character from Oh Yuusha yo, Itte Shimau to wa Nasakenai!.
They have been indexed as Femenino Adulto with Púrpura eyes and Verde hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Verde | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|

Facebook 
Oh Yuusha yo, Itte Shimau to wa Nasakenai!
Showofreader rated