One of the notable characters from Moshimo Youmuin no Oji-san ga Saimin wo Oboetara..., Touko Togasaki is recognized for al pecho marrón hair and marrón eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 74741 |
|---|---|
| Nombre | Touko Togasaki |
| Other Names | 東ヶ崎 董子 (とうがさき とうこ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Moshimo Youmuin no Oji-san ga Saimin wo Oboetara... |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yuki Sakura, 佐倉ゆき, さくら ゆき |
| Etiquetas | glasses, side ponytail, skirt, pumps |
| Personalidad | |
| Height | 163cm |
| Weight | 45kg |
| Bust | 95cm |
| Waist | 66cm |
| Hip | 94cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Touko Togasaki
Perfil
Touko Togasaki is a character from Moshimo Youmuin no Oji-san ga Saimin wo Oboetara....
They have been indexed as Femenino Adulto with Marrón eyes and Marrón hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Moshimo Youmuin no Oji-san ga Saimin wo Oboetara...