Nene Neyagawa appears in Moshimo Youmuin no Oji-san ga Saimin wo Oboetara... as a sin clasificar character with hasta la cintura rubio / amarillo hair and verde eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 74744 |
|---|---|
| Nombre | Nene Neyagawa |
| Other Names | 寝屋川 音寧 (ねやがわ ねね) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Moshimo Youmuin no Oji-san ga Saimin wo Oboetara... |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Maki Tomonaga, 朋永真季, ともなが まき |
| Etiquetas | skirt, hairband |
| Personalidad | |
| Height | 158cm |
| Weight | 56kg |
| Bust | 103cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nene Neyagawa
Perfil
Nene Neyagawa is a character from Moshimo Youmuin no Oji-san ga Saimin wo Oboetara....
They have been indexed as Femenino Adulto with Verde eyes and Rubio / Amarillo hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Moshimo Youmuin no Oji-san ga Saimin wo Oboetara...