Mia Miyama appears in Moshimo Youmuin no Oji-san ga Saimin wo Oboetara... as a sin clasificar character with al cuello marrón hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 74745 |
|---|---|
| Nombre | Mia Miyama |
| Other Names | 美山 みあ (みやま みあ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Moshimo Youmuin no Oji-san ga Saimin wo Oboetara... |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | hair bobble, twintails, blunt bangs |
| Personalidad | |
| Height | 134cm |
| Weight | 32kg |
| Bust | 60cm |
| Waist | 43cm |
| Hip | 64cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mia Miyama
Perfil
Mia Miyama is a character from Moshimo Youmuin no Oji-san ga Saimin wo Oboetara....
They have been indexed as Femenino Niño with Azul eyes and Marrón hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Niño | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| wgiybat joined |
Elias faved Seven Senses of the Reunion
|
| Alxdna joined |

Facebook 
Moshimo Youmuin no Oji-san ga Saimin wo Oboetara...
Elias faved