Haruka Sagara is a personaje principal character from Emuria! ~Ore ga Do M ni Natta no wa Dou Kangaete mo Omaera ga Warui~ known for hasta la cintura marrón hair and naranja eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 74985 |
|---|---|
| Nombre | Haruka Sagara |
| Other Names | 相良 遙 (さがら はるか) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Emuria! ~Ore ga Do M ni Natta no wa Dou Kangaete mo Omaera ga Warui~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Rie Okamoto, 岡本理絵, おかもと りえ |
| Etiquetas | school uniform, cravat, hairclip, ahoge, flower, belt, underwear, cap, stockings, volleyball, sports uniform, shorts |
| Personalidad | |
| Height | 167cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 90cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Haruka Sagara
Perfil
Haruka Sagara is a character from Emuria! ~Ore ga Do M ni Natta no wa Dou Kangaete mo Omaera ga Warui~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Naranja eyes and Marrón hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Naranja | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| ShotoTodoroki joined |
| TGaf joined |
9 
Facebook 
Emuria! ~Ore ga Do M ni Natta no wa Dou Kangaete mo Omaera ga Warui~