|
☰ Links
|
|
| ID | 75204 |
|---|---|
| Nombre | Yotsuyu Seto |
| Other Names | 瀬戸 夜露 (せと よつゆ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Oni Seiyoku |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | plaid, skirt, tights, twintails |
| Personalidad | |
| Height | 153cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yotsuyu Seto
Perfil
Anime girl Yotsuyu Seto is a character from Oni Seiyoku.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Verde eyes and Púrpura hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|

Facebook 
Oni Seiyoku
Showofreader rated