Miyu Ayuchi appears in Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~ as a sin clasificar character with hasta los hombros naranja hair and naranja eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 758 |
|---|---|
| Nombre | Miyu Ayuchi |
| Other Names | 阿由知 みゆ(あゆち みゆ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | vest, twintails, hair bobble, hair intakes, school uniform, bow |
| Personalidad | |
| Bust | 72cm |
| Waist | 48cm |
| Hip | 75cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miyu Ayuchi
Perfil
Miyu Ayuchi is a character from Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Naranja eyes and Naranja hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Naranja | |
| Color de Cabello | Naranja | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~