Noeri Nakae is a sin clasificar character from Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~ known for hasta la cintura rosa hair and púrpura eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 760 |
|---|---|
| Nombre | Noeri Nakae |
| Other Names | 中江 乃絵里(なかえ のえり) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | vest, hair intakes, hair tube, school uniform, bow |
| Personalidad | |
| Bust | 75cm |
| Waist | 49cm |
| Hip | 77cm |
| Role | Imouto |
Menu
|
|
| Day | |
2 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Noeri Nakae
Perfil
Noeri Nakae is a character from Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Rosa hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SKyongmania rated One Piece (Series) ★★★★
|

Facebook 
Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~
SKyongmania rated