Ryouko Kushiro appears in Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~ as a sin clasificar character with cadera / pasado de cadera púrpura hair and amarillo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 761 |
|---|---|
| Nombre | Ryouko Kushiro |
| Other Names | 九代 涼子(くしろ りょうこ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | bow, school uniform, mole, vest |
| Personalidad | |
| Bust | 88cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ryouko Kushiro
Perfil
Ryouko Kushiro is a character from Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Amarillo eyes and Púrpura hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| theqngnsng joined |

Facebook 
Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~